Форма задачі "Відкоригувати дані по новому контрагенту"

Матеріал з Інструкція користувача

Перейти до: навігація, пошук

В процесі обробки заявки на створення нового контрагента, відповідальна на певному етапі узгодження особа зі сторони компанії "Фоззі" може повернути заявку постачальнику на сайт з метою виправлення даних.

У такому випадку заявка переходить у статус - "Виправлення даних" і на сайті в реєстрі задач буде відображено нову задачу з назвою - "Відкоригувати дані по новому контрагенту" (Малюнок 17.68).

Для того щоб виконати задачу Вам потрібно:

1. Авторизуватися на сайті порталу постачальників.

2. Перейти до розділу "Контрагенти" -> "Створити нового контрагента" -> в реєстрі задач відкрити відповідну задачу на виправлення даних (Малюнок 17.68).

Створення новго контрагента Виправлення даних 3.png

Малюнок 17.68 - Реєстр задач

3. Результатом успішно виконаних дій є відкриття форми задачі на закладці "Коментарі", де ви маєте змогу подивитись коментар від менеджера, тим самим буде зрозуміло, що саме треба виправити у задачі. Наприклад, на малюнку 17.69 в коментарях від менеджера вказано, що потрібно виправити адресу.

Створення новго контрагента Виправлення даних 4.png

Малюнок 17.69 - Форма задачі

4. Після того, як Ви зрозуміли, які змінити потрібно виконати, перейдіть на закладку "Контрагент", де потрібно перейти до тієї закладки, до якої відносяться зміни. Наприклад, для того щоб виправити адресу, потрібно відкрити закладку "Контактні дані".

ВАЖЛИВО! Під час виправлення даних, принцип внесення даних, а також перевірки, які виконуються такі ж само, як при внесенні даних в задачу на створення нового контрагента.

5. Після внесення всіх змін у відповідності до вимог, які були вказані, задачу потрібно знову відправити на опрацювання менеджеру за допомогою натискання кнопки - "Виконати" (Малюнок 17.70).

Створення нового контрагента Виправлення даних 5.png

Малюнок 17.70 - Виконання задачі