Форма задачі. Закладка "Юридичні дані"

Матеріал з Інструкція користувача

Перейти до: навігація, пошук

При переході на закладку "Юридичні дані" відображено форму з полями, які треба заповнити.

ВАЖЛИВО! Закладка "Юридичні дані" відображається лише у тих задачах на створення контрагента, де суб'єктом господарювання визначено - "ФОП", або "Юридична особа".

На етапі внесенні юридичних даних контрагента потрібно заповнити наступні поля форми:

  • "Платник ПДВ" - поле, в якому відображено інформацію, чи є контрагент платником ПДВ. Поле автоматично заповнено і не доступне до редагування в формі задачі.

"Так" (наявність позначки в полі) - свідчить про те, що контрагент є платником ПДВ.

"Ні"  (відсутність позначки в полі) - контрагент не є платником ПДВ. 

  • "Ідентифікаційний номер платника податку (ІПН)"  - поле, яке призначено для ручного вводу ідентифікаційного номера платника податку (ІПН) і відображено тільки в двох випадках: якщо на вкладці "Загальні дані" в полі "Суб'єкт господарювання" вказано "Юридична особа", або "ФОП", і якщо в параметрі "Платник ПДВ" встановлено ознаку, що дорівнює значенню - "Так".

Для суб'єкта господарювання "ФОП"- кількість знаків в полі має дорівнювати 10/12 знакам. За замовчуванням відображено дані з поля "ЄДРПОУ/ІПН" з форми заявки.

2020-07-01 16-06-51 Створення контрагента юр дані 1.png

Малюнок 17.48 - Введення юридичних даних

Під час редагування номера виконується перевірка на його відповідність встановленим державним нормам.

У разі, коли номер не відповідає встановленим вимогам, буде відображено повідомлення про помилку. Наприклад - "Значення має бути10 або 12 символів" (Малюнок 17.49)

2021-03-30 09-26-02 ІПН.png

Малюнок 17.49 - Повідомлення про помилку

ВАЖЛИВО!

1. Поле відображено лише в тому випадку, якщо на закладці "Загальна інформація" в полі "Суб'єкт господарювання" вибрано значення - "Юридична особа".

2. Поле доступно до редагування лише в тому випадку, якщо контрагент є платником ПДВ, тобто в полі "Платник ПДВ" проставлено ознака, яка відповідає значенню - "Так".

3. Якщо на закладці "Загальна інформація" проставлена ознака в полі "Філія", тоді поле "Ідентифікаційний номер платника податку ПДВ (ІПН)" - не доступно до редагування.

  • "Діє з" - поле, яке призначено для вибору із календаря дати, що відповідає даті у свідоцтві з якої контрагент є/бо ні платником ПДВ.

ВАЖЛИВО! Вибір дати у календарі обмежено до поточної дати (заборонено вибрати дату більшу від поточної).

Поле обов'язкове до заповнення.

2020-07-01 16-15-49 Створення контрагента юр дані 2.png

Малюнок 17.50 - Вибір дати із календаря

  • "Вид податку" - поле, яке призначено для вибору із випадаючого списку виду податку.
2020-07-01 16-18-51 Створення контрагента юр дані 3.png

Малюнок 17.51 - Вибір виду податку

ВАЖЛИВО!

1. Поле відображено лише в тому випадку, якщо на закладці "Загальна інформація" в полі "Суб'єкт господарювання" вказано - "ФОП", або "Юридична особа". В такому випадку поле є обов'язковим до заповнення.

2. Якщо на закладці "Загальна інформація" значення в полі "Суб'єкт господарювання" = "Юридична особа" і проставлено ознаку в полі "Філія", тоді поле "Вид податку" - не доступно до редагування.