Товарні пропозиції

Матеріал з Інструкція користувача

Перейти до: навігація, пошук
IN PROGRESS / ДОКУМЕНТ НА ЕТАПІ РОЗРОБКИ
_________________________________________


У розділі "Товарні пропозиції" відображається реєстр товарних пропозицій, які постачальник подавав під своїм логіном, а також пропозиції від ОКПО на які у постачальника є непрострочений доступ.

При роботі з розділом "Товарні пропозиції" постачальник має можливість викладати на сайт фотографії товару, маркування та сканкопіі документів з метою надання інформації для її подальшого використання співробітниками компанії "FOZZY".

Процес відображення товарних пропозицій на Порталі Постачальників відбувається таким чином:

1. Постачальник додає на сайт товарні пропозиції.

2. Співробітник компанії "FOZZY" переглядає пропозиції в модулі "FZClient", після чого може взяти пропозицію в роботу.

Якщо пропозицію взято в роботу, постачальнику надходить повідомлення поштою про те, що заявку на узгодження товарної пропозиції зареєстровано (Малюнок 2.1), а для самої пропозиції на сайті відображається відмітка в полі "На розгляді". За пропозицією відкривається можливість чату з постачальником. Постачальник може вносити зміни в пропозиції (наприклад, слідуючи вимогам збоку компанії "FOZZY").

329 Заявку зареєстровано.png

Малюнок 2.1 - Повідомлення про те, що заявку зареєстровано

3. За підсумками спілкування співробітник компанії "FOZZY" відхиляє пропозицію або підтверджує що пропозиція прийнята.

Відхилена пропозиція залишається в тому ж статусі, але зберігається історія спілкування між постачальником та співробітником компанії "FOZZY". Постачальнику надходить повідомлення на електронну пошту про те, що заявку на узгодження товарної пропозиції не прийнято (Малюнок 2.2).

329 Заявку відхилено.png

Малюнок 2.2 - Повідомлення про те, що заявку відхилено 

Під час підтвердження змінюється статус пропозиції і зберігається знімок підтвердженої пропозиції в БД (базі даних). Постачальнику надходить повідомлення на електронну пошту про те, що заявку на узгодження товарної пропозиції підтверджено. Приклад такого повідомлення показаний на малюнку 2.3.

329 Заявку підтверждено.png

Малюнок 2.3 - Повідомлення про те, що заявку підтверджено 

Сторінка "Товарні пропозиції" відкривається при виборі на панелі навігації по Порталу меню "Товарні пропозиції" (Малюнок 2.4).

329 АМ 2016 8.1.png

Малюнок 2.4 - Розділ "Товарні пропозиції"

Сторінка "Товарні пропозиції" складається з таких інформаційних та функціональних блоків (Малюнок 2.5):

1. Кнопка "Додати нові пропозиції", за допомогою якої користувач має можливість додати в реєстр нову товарну пропозицію.

Примітка: детальний опис процесу створення товарної пропозиції Ви можете знайти на Сторінці 2.2. Створення нової товарної пропозиції.

2. Розширений фільтр для пошуку товарних пропозицій

Відбір даних до реєстру товарних пропозицій виконується за допомогою функціональної кнопки "Розширений фільтр" (Малюнок 2.5).

До реєстру Ви можете відібрати товарні пропозиції згідно таких параметрів:

1. "Ті, що на розгляді" - параметр, згідно якого в реєстр відбираються пропозиції, що на момент відбору даних знаходяться на розгляді зі сторони компанії "FOZZY".

При виборі у розширеному фільтрі значення "Без обмежень" у реєстр відбираються всі товарні пропозиції без обмежень у статусі.

Примітка: під час відкриття розширеного фільтру за замовчуванням в полі параметра "Ті, що на розгляді" вибрано значення "Без обмежень".

При виборі у розширеному фільтрі значення "Ні" у реєстр відбираються товарні пропозиції, які не знаходяться на розгляді.

При виборі у розширеному фільтрі значення "Так" у реєстр відбираються товарні пропозиції, які знаходяться на розгляді.

2. "Ті, що підтверджені" - параметр, згідно якого в реєстр відбираються пропозиції, що на момент відбору даних підтверджені зі сторони компанії "FOZZY".

При виборі у розширеному фільтрі значення "Без обмежень" у реєстр відбираються всі товарні пропозиції без обмежень у статусі.

Примітка: під час відкриття розширеного фільтру за замовчуванням в полі параметра "Ті, що підтверджені" вибрано значення "Без обмежень".

При виборі у розширеному фільтрі значення "Ні" у реєстр відбираються товарні пропозиції не підтверджені зі сторони компанії.

При виборі у розширеному фільтрі значення "Так" у реєстр відбираються товарні пропозиції підтверджені зі сторони компанії.

3. "Класифікатор товарів" - параметр, згідно якого в реєстр відбираються пропозиції, що відповідають гілці ЄКТ (єдиного класифікатора товарів), вибраній в списку даного параметра.

Вибір гілки ЄКТ проводиться за допомогою установки галочки в полі необхідного параметра (Малюнок 2.6).

329 АМ 2016 розширен.фильтр1.png

Малюнок 2.5 - Параметри розширеного фільтру для товарних пропозицій 

Класифікатор товарів представлений у вигляді багаторівневого довідника товарів розділеного на групи.

Кожен рівень містить в собі декілька груп товарів, а кожна група, в свою чергу, може містити одну, або кілька підгруп.

Під час вибору групи товарів, яка містить одну, або кілька підгруп, автоматично вибираються всі підгрупи підпорядковані вибраній групі.

Для того, щоб відкрити кожен наступний рівень класифікатора, необхідно нажати на кнопку (Малюнок 2.6): 
329 АМ 2016 8.11.2.png
Про те, що список рівнів класифікатора відкрито, свідчить кнопка (Малюнок 2.6):  
329 АМ 2016 8.11.3.png
Для того, щоб згорнути список рівнів класифікатора, необхідно нажати на кнопку (Малюнок 2.6):  
329 АМ 2016 8.11.3.png
329 АМ 2016 розширений фильтр2.png

Малюнок 2.6 - Класифікатор товарів

3. Функціонал регулювання відображення кількості пропозицій на одній сторінці

При необхідності можна відрегулювати кількість відображення товарних пропозицій на одній сторінці. За замовчуванням відображається 10 пропозицій. Для того щоб змінити значення необхідно встановити курсор мишки у поле відображення кількості і вибрати необхідне значення із запропонованого списку (Малюнок 2.7).

329 АМ 2016 8.2.png

Малюнок 2.7 - Функціонал регулювання відображення кількості пропозицій на одній сторінці 

4. Функціонал швидкого пошуку товарної пропозиції за її номером

Примітка: детальний опис виконання швидкого пошуку товарної пропозиції, показаний на малюнку 2.8, Ви можете знайти на Сторінці 16.1. Додаткові можливості при роботі з ресурсом.

329 АМ 2016 8.3.png

Малюнок 2.8 - Функціонал пошуку товарної пропозиції за її номером

5. Фільтр для швидкого пошуку/відбору товарних пропозицій

Для більш зручної роботи з великим об'ємом пропозицій реалізовано фільтр, за допомогою якого Ви можете швидко відфільтрувати дані за необхідними параметрами і сформувати потрібний реєстр для подальшої роботи.

Під кожним полем реєстру даних розташоване поле для фільтрації даних, у правому куті якого відображено трикутник перегорнутий донизу (Малюнок 2.9).

Натиснувши один раз лівою клавішею мишки у полі фільтрації відкривається список з усіма значеннями, які є в даному полі. Наприклад, як показано на малюнку 2.9 виконуємо фільтрацію по полю "Id".

Примітка: детальний опис роботи з фільтром, основні принципи фільтрації даних у списку Ви можете знайти на Сторінці 16.1. Додаткові можливості при роботі з ресурсом.

За таким же принципом можна виконувати фільтрацію по всім доступним полям реєстру.

329 АМ 2016 8.4.png

Малюнок 2.9 - Фільтрація даних 

6. Реєстр пропозицій

У реєстрі до перегляду доступні такі інформаційні дані по товарним пропозиціям (Малюнок 2.10):

1. "Id" - унікальний ідентифікатор (номер) товарної пропозиції у системі.

2. "Назва на етикетці" - назва товару на етикетці.

3. "Назва" - назва товарної пропозиції.

4. "Одиниця вимірювання" - одиниця вимірювання товару.

5. "Класифікація" - класифікація товару по гілці ЄКТ.

6. "Штрих-код" - штрих-код товару.

7. "Артикул" - код артикула товару.

8. "На розгляді" - в даному полі відображається відмітка, яка свідчить про те, що товарна пропозиція знаходиться на розгляді (Малюнок 2.10).

Якщо відмітка відсутня, це означає, що пропозицію не взято в роботу зі сторони компанії "FOZZY".

Для товарних пропозицій, які в процесі узгодженя були підтверджені, або відхилені співробітником компанії "FOZZY", в полі "На розгляді" відмітка відсутня (Малюнок 2.10).

9. "Підтверджено" - в даному полі відображається відмітка, яка свідчить про підтвердження товарної пропозиції.

Якщо відмітка відсутня, це означає, що пропозицію ще не підтверджено або відхилено зі сторони компанії "FOZZY" (Малюнок 2.10).

ВАЖЛИВО! Статус товарної пропозиції "Підтверджено" не означає, що компанія "FOZZY" обов'язково має почати закуповувати даний товар.

329 відмічено галочкою.png

Малюнок 2.10 - Реєстр товарних пропозицій 

У тому випадку, якщо у постачальника немає товарних пропозицій, замість сформованого реєстру даних відображено інформаційне повідомлення "Немає даних" (Малюнок 2.11).

329 АМ 2016 8.6.png

Малюнок 2.11 - Розділ "Товарні пропозиції"