Редагування артикула

Матеріал з Інструкція користувача

Перейти до: навігація, пошук
Для внесення змін у специфікацію необхідно натиснути кнопку "Редагувати специфікацію" (Малюнок 7.9).
редагування артикула 7.9.png

Малюнок 7.9 - Редагування специфікації

У результаті виконаних дій виконується перехід на сторінку зміни даних специфікації договору постачання - "Редагування специфікації" (Малюнок 7.10).

На сторінці редагування специфікації відображено таблицю з даними блока "Специфікація у системі FOZZY" (Малюнок 7.10).

Для повернення на сторінку специфікації необхідно натиснути посилання "До перегляду" (Малюнок 7.10).

При редагуванні специфікації доступно редагування даних позиції специфікації та тимчасове блокування/активування позиції.

ВАЖЛИВО!

1. Для того щоб видалити артикул Вам необхідно перейти до процесу роботи із прайс-листом - 9.2. Створення нового прайс - листа 

2. Для створення нового артикула використовується інший функціонал - 4.1. Створення нового артикула.

Користувач по потрібним позиціям виконує одну або декілька із вказаних дій, результат яких відображується відповідними примітками до позицій. Це лише чернетка заявки на зміну специфікації, користувач у відкритій формі має змогу скасувати ту чи іншу примітку і створити заново.

Якщо користувач впевнений у всіх змінах чернетки, він подає заявку за допомогою кнопки "Створити заявку на зміну специфікації", яка автоматично активується при наявності хоч однієї примітки зі змінами (Малюнок 7.10).

редагування артикула 7.10.png

Малюнок 7.10 - Вікно редагування специфікації 

Для договорів РЦ недоступна можливість зміни розфасовки товара. Кнопка редагування неактивна і підсвічена сірим кольором. При наведенні курсору мишки на кнопку редагування відображено текстову підказку - "Пройдіть процедуру звірки".

Також, в договорах РЦ, у верхній частині вікна редагування специфікації, відображено зафіксоване інформаційне повідомлення - "Щоб змінити розфасовку товара, перейдіть за посиланням". При натисканні на посилання Ви будете перенаправлені на процес звірки.

2021-03-30 07-57-45 Ред-ие расфасовки РЦ.png

Малюнок 7.11 - Договір РЦ

Для редагування позиції специфікації (артикула) необхідно у відповідному рядку натиснути кнопку редагування: 
2018-08-13 12-55-28 специфікація 9.20(edit) new.png

В результаті виконаних дій буде відкрито додаткове вікно "Редагування артикула", в якому до редагування доступні такі параметри:

1. "Дата змін".

2. "Пакування".

3. "Коментар".

ВАЖЛИВО! Усі поля є обов'язковими до заповнення.

Щоб закрити вікно редагування артикула, необхідно натиснути кнопку - "Х" (Малюнок 7.12).

редагування артикула 7.11.png

Малюнок 7.12 - Редагування артикула 

1. "Дата змін" - дата застосування змін встановлюється за допомогою календаря, який відкривається при встановленні курсора мишки у поле відображення дати (Малюнок 7.13).

За допомогою календаря встановлюються дата, місяць і рік застосування змін.

При натисканні у вікні календаря кнопки "Закрити" вікно календаря буде закрито. 

ВАЖЛИВО! Дата змін регулюється договором поставки. Вказати дату раніше, ніж вказано у договорі, може тільки співробітник компанії "FOZZY" під час узгодження заявки.

Якщо задано період блокування, він має входити у вказаний часовий діапазон, але не раніше дати застосування змін.

редагування артикула 7.12.png

Малюнок 7.13 - Дата змін

2. "Пакування" - при редагуванні артикула можна змінити тип пакування для замовлення артикула шляхом вибору нового значення зі списку (Малюнок 7.14).

редагування артикула 7.13.png

Малюнок 7.14 - Пакування

3. "Коментар" - вручну, за допомогою клавіатури Вашого ПК, вкажіть коментар у відповідному полі форми редагування артикула (Малюнок 7.15).

Після того як вказано всі необхідні параметри редагування, необхідно зберегти зміни за допомогою кнопки "Зберегти зміни" (Малюнок 7.15).

редагування артикула 7.14.png

Малюнок 7.15 - Коментар

Після натискання кнопки "Зберегти зміни" на екран виводиться додаткове вікно підтвердження, в якому необхідно натиснути кнопку "Так" - для підтвердження виконаних змін, або кнопку "Ні" - для скасування збереження змін (Малюнок 7.16).

редагування артикула 7.15.png

Малюнок 7.16 - Вікно підтвердження дій 

ВАЖЛИВО! У тому випадку, якщо при редагуванні артикула були заповнені не всі обов'язкові поля, після натискання кнопки "Зберегти зміни" на екран буде виведено повідомлення про помилку. Дані при цьому не будуть збережені. Необхідно заповнити всі обов'язкові поля і повторити процес збереження даних.

редагування артикула 7.16.png

Малюнок 7.17 - Повідомлення про помилку 

В результаті успішного збереження даних вікно редагування буде закрите і відбудеться перехід до вікна редагування специфікації, де в таблиці будуть відображені змінені дані.

Змінені дані в таблиці підсвічуються жовтим кольором, а також додатково відображається рядок примітки з інформацією про дату зміни артикула (Малюнок 7.18).

Після редагування даних і їх збереження у вікні специфікації стає активною кнопка "Створити заявку на зміну специфікації" (Малюнок 7.18).

редагування артикула 7.17.png

Малюнок 7.18 - Відображення змін

Для того щоб скасувати виконані зміни, при редагуванні необхідно у відповідному рядку натиснути кнопку скасування: 
2018-08-13 14-00-37 специфікація 9.27(edit) new.png

В результаті виконаних дій на екран буде виведено вікно підтвердження скасування змін при редагуванні, в якому необхідно натиснути кнопку "Так" - для підтвердження скасування змін, або кнопку "Ні" - для відміни скасування змін (Малюнок 7.19).

редагування артикула 7.18.png

Малюнок 7.19 - Скасування змін 


До заявки є можливість прикріпити скан-копію уже підписаної специфікації до договору. Це необхідно для того, щоб прискорити процес узгодження заявки.

Для того щоб прикріпити файл, необхідно у вікні редагування специфікації натиснути кнопку "Додати файл", в результаті чого буде відкрито вікно вибору файлу, в якому потрібно вибрати відповідний файл і натиснути кнопку "Открыть" (Малюнок 7.20).

Для того щоб видалити прикріплений файл, необхідно натиснути кнопку видалення, яка знаходиться поряд з назвою прикріпленого файлу (Малюнок 7.20).

2020-01-16 13-40-20 спецификация 12.png

Малюнок 7.20 - Додавання файлу 

Після того як нову специфікацію сформовано, до заявки прикріплено необхідні файли, необхідно натиснути кнопку "Створити заявку на зміну специфікації" (Малюнок 7.21).

В результаті успішно створеної заявки на екрані буде відображено інформаційне повідомлення "Дані успішно відправлено".

Створена заявка буде відображена в блоці заявок на сторінці "Специфікація". Заявку можна відкрити натиснувши на її номері.

В результаті відправки заявки, на пошту, яку Ви вказували при реєстрації, прийде лист (інформаційна розсилка), що Ваша заявка зареєстрована.

Про подальший процес опрацювання заявки Ви будете оповіщені за допомогою інформаційної розсилки. У листі відображається зміна статусу заявки, наприклад, "Вашу заявку узгоджено", "Вашу заявку відхилено", або кінцевий результат успішного опрацювання заявки - "Вашу заявку виконано".

ВАЖЛИВО! Якщо при натисканні кнопки "Створити заявку на зміну специфікації" не було виконано ніяких змін, буде відображено повідомлення про помилку "Дані ідентичні. Перевірте Ваші зміни".

редагування артикула 7.20.png
Малюнок 7.21 - Створення заявки на зміну специфікації