Підтвердження графіку

Матеріал з Інструкція користувача

Перейти до: навігація, пошук
Сторінка "Графік замовлень/постачань за договором" складається з двох вкладок "Графік у системі FOZZY" та "Підтверджений графік".
При необхідності підтвердження даних, на сторінці "Графік замовлень/постачань за договором" відображено інформаційне повідомлення "Увага! Є непідтверджені дані" (Малюнок 8.5).
Примітка: повідомлення про наявність непідтверджених даних відображається в тому випадку, коли у відповідний договір поставки у ПЗ "Договора" були внесені зміни щодо графіку поставки.
Для підтвердження графіка постачань необхідно на сторінці "Графік замовлень/постачань за договором" натиснути кнопку "Підтвердити графік" (Малюнок 8.5).
2018-11-13 11-00-27 подтверждение графика 4.png

Малюнок 8.5 - Графік замовлень/постачань за договором 

Процес підтвердження графіку потребує підтвердження дії. Для цього натисніть кнопку:

"Так" - для підтвердження дії.

"Ні" - для скасування процесу підтвердження дії (Малюнок 8.6).

2018-11-13 11-00-42 подтверждение графика 2.png

Малюнок 8.6 - Вікно підтвердження дії

У результаті успішного підтвердження графіку, у верхній частині екрану відображено інформаційне повідомлення "Графік успішно підтверджено" (Малюнок 8.6).

На вкладці "Підтверджений графік" відображено дані підтвердженого графіка за договором, а в дужках вказано дату підтвердження.

Набір інформаційних даних такий самий, як і в блоці "Графік у системі FOZZY", тільки джерелом даних є БД підтверджених даних. Тобто підтверджений графік є дублікатом графіку у системі FOZZY.

При відхиленні підтверджених даних від актуальних, відпавідне поле візуально видяляється у списку.

2018-11-13 11-01-26 подтверждение графика 5.png

Малюнок 8.7 - Успішне підтвердження графіку