Закладка "Основні дані"

Матеріал з Інструкція користувача

Перейти до: навігація, пошук

(!) IN PROGRESS / ПРОЦЕС ТА ДОКУМЕНТ НА ЕТАПІ РОЗРОБКИ

____________________________________________________


Після натискання кнопки "Створити артикул" відкривається форма створення, де за замовчуванням до внесення даних відкрито закладку "Основні дані".

2019-10-16 13-22-53 Новинка 4.png

Малюнок 4.9 - Форма створення новинки

На формі закладки потрібно вказати наступні дані:

1. "Постачальник" - значення вибирається із автоматично сформованого списку даних. У списку відображено усі зареєстровані ЄДРПОУ. 

Якщо до якого-небудь ЄДРПОУ доступ прострочено, то такий рядок у списку підсвічено червоним кольором, а також у дужках відображено текстову підказку, в якій сказано, що потрібно подовжити доступ в особистому кабінеті (Малюнок 4.10).

Примітка: ознайомитись із детальною інструкцією, як подовжити доступ до Вашого ЄДРПОУ, Ви можете на сторінці 1.6. Особистий кабінет користувача.

ЄДРПОУ, по якому прострочено доступ, не доступне до вибору.

Поле обов'язкове до заповнення!

2019-10-16 14-36-47 Новинка 5.png

Малюнок 4.10 - Список зареєстрованих ЄДРПОУ

2. "Покупець" - значення вибирається із випадаючого списку. У списку відображено перелік доступних юридичних осіб, по яким є активні договори.  

Поле обов'язкове до заповнення!

3. "Договір" - значення вибирається із випадаючого списку, де відображено перелік (номер і дата) всіх активних (які не закриті датою) договорів по вибраному покупцю.

Поле обов'язкове до заповнення!

Якщо для бізнесу "Сільпо", "РЦ", або "ТРАШ" зі списку вибрано договір, до якого не відкрито доступ на Порталі, блокуються поля "Відділ", "Бізнес" та "Менеджер" і відображається повідомлення про помилку - "Для того, щоб подати заявку за цим договором, відкрийте до нього доступ у модулі Договори поставки" (Малюнок 4.11).

Примітка: ознайомитись із детальною інструкцією, як відкрити доступ до договору на сайті Порталу, Ви можете на сторінці 6.1. Зміна переліку доступних договорів.

2019-10-15 10-48-19 Новинка 3.png

Малюнок 4.11 - Повідомлення про помилку 

4. "Бізнес" - назва бізнесу підставляється у поле автоматично на основі вибраного договору.

Поле обов'язкове до заповнення!

5. "Відділ" - значення вибирається із випадаючого списку.

Якщо по обраному відділу не визначено відповідального по одній із ТГ, тоді виводиться повідомлення про помилку - "Відсутні відповідальні менеджери, зверніться до Комерційного відділу" (Малюнок 4.12).

2019-10-15 10-46-36 Новинка 2.png

Малюнок 4.12 - Повідомлення про помилку

Поле обов'язкове до заповнення.

6. "Менеджер" - дані по менеджеру проставляються автоматично після вибору відділу. У тому разі, якщо відповідальний менеджер відсутній, список відображається порожнім, без доступних до вибору даних.

7. "Товар ВТМ" - поле, яке призначене для встановлення ознаки (Так/Ні), в залежності від того, чи належить товар (новинка) до ВТМ (Власна Торгова Марка).

Примітка: поля форми взаємозалежні між собою, тому рекомендовано їх заповнювати по черзі, у порядку відображення. Наприклад, при спробі вибрати відділ, або менеджера, до того, як вибрано бізнес, у полях "Відділ" та "Менеджер" буде відображено порожній список даних.