Відмінності між версіями «Загальна інформація про інструкцію»
Матеріал з Інструкція користувача
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
| − | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! Затвердження | + | !|Затвердження |
| − | ! Узгодження | + | !|Узгодження |
| − | ! Версія | + | !|Версія |
| − | ! Дата | + | !|Дата |
|- | |- | ||
| − | | Керівник Департаменту РПЗ | + | ||Керівник Департаменту РПЗ |
Власенко Ю.О. | Власенко Ю.О. | ||
| − | | Начальник Відділу Інтернет/Інтранет розробок, Департамент РПЗ | + | |
| + | ||Начальник Відділу Інтернет/Інтранет розробок, Департамент РПЗ | ||
П'ятниця Ю.М. | П'ятниця Ю.М. | ||
| − | | 1.4 | + | |
| − | | 01.10.2015 р. | + | ||1.4 |
| + | ||01.10.2015 р. | ||
|} | |} | ||
| + | |||
| + | : <span style="text-decoration: underline;">'''Інструкція користувача по роботі з веб-ресурсом "Портал постачальників"'''</span> | ||
Версія за 15:15, 18 листопада 2015
| Затвердження | Узгодження | Версія | Дата |
|---|---|---|---|
| Керівник Департаменту РПЗ
Власенко Ю.О. |
Начальник Відділу Інтернет/Інтранет розробок, Департамент РПЗ
П'ятниця Ю.М. |
1.4 | 01.10.2015 р. |
- Інструкція користувача по роботі з веб-ресурсом "Портал постачальників"